NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Szukasz fotografa ślubnego na Twoje wesele? Jeśli tak, to jesteś pod dobrym adresem !

Wykonanie fotografii ślubnej to bardzo odpowiedzialne zadanie dla każdego fotografa ślubnego, gdyż dzień Waszego ślubu jest niepowtarzalny i jeśli nie zostanie dobrze sfotografowany, to drugiej szansy nie będzie.  Fotografując unikam reżyserowania i ustawiania – interesuje mnie autentyczność. Robiąc zdjęcia skupiam się nie tylko na tym, aby odpowiednio uchwycić światło i kolory, ale także na tym, aby fotografie były naturalne, swobodne i ciekawe.

Tworząc fotografię ślubną trzeba wiedzieć, że jest to zadanie przekrojowe z wielu dziedzin fotografii, zaczynając od reportażu przez portret, a na fotografii produktowej kończąc. Doświadczenie i praca na najnowszych technologicznie sprzęcie ma fundamentalne znaczenie. Rozwijając mój warsztat fotograficzny szukam różnych projektów autorskich i z dziedziny fotoreportażu.

 Za mną ponad 2 lata podróży z plecakiem po Azji, Ameryce Południowej i Australii.  Myślę, że w moim zawodzie o pracy fotografa najlepiej świadczą rezultaty – zachęcam do zapoznania się z pełnym portfolio moich prac. 

Jeżeli zainteresowała Cię moja oferta, chcesz dowiedzieć się więcej, zadać mi pytanie lub podzielić się opinią, bądź pomysłem dotyczącym zdjęć, jestem do dyspozycji.

Fotograf ślubny Poznań

FOTOGRAF NA WESELE POZNAŃ, KOSZALIN

OFERTA NA FOTOGRAFIE ŚLUBNĄ 2023/2024

Ceny pakietów zależą od daty uroczystości i lokalizacji. O szczegóły i aktualne promocję proszę pytać drogą mailową lub telefoniczną.

Z racji pochodzenia i obecnego zamieszkania moja firma ma siedziby w Czerwonaku k. Poznania i Koszalinie.  Realizując zlecenia fotograficzne skupiam się na terenie w promieniu 200 km od miasta Poznań i Koszalin  (koszt transportu w promieniu 30 km od tych miast w cenie pakietu) Dojeżdżam również w dalsze zakątki Polski, w tym przypadku koszt dojazdu i noclegu do uzgodnienia.

Zapraszam na spotkanie na żywo lub na Whatsapp,  na którym pokazuje moje portfolio i przedstawiam szczegóły mojej pracy.

Uwielbiam śluby międzynarodowe, płynnie mówię w języku angielski, zapraszam na wersję angielską mojej strony…

PAKIET SREBRNY

reportaż w dniu ślubu + sesja plenerowa w ten sam dzień

Pakiet obejmuje:
● przygotowania przedślubne i błogosławieństwo
● ceremonia ślubna w Kościele lub w USC
● zdjęcie grupowe + sesja z rodziną i przyjaciółmi (ok. 30 min.)
● przyjęcie wesele do oczepin (do ok. 1:00)
● sesja plenerowa w ten sam dzień (czas trwania ok. 30-60 min)

Otrzymują Państwo:
●300 zdjęć z dnia ślubu + ok. 50 zdjęć z sesji z rodziną i przyjaciółmi
● 30 zdjęć z pleneru
● galeria ślubna www
● album (opcjonalnie)

PAKIET ZŁOTY

reportaż w dniu ślubu + sesja plenerowa w inny dzień

Pakiet obejmuje:
● przygotowania przedślubne i błogosławieństwo
● ceremonia ślubna w Kościele lub w USC
● zdjęcie grupowe + sesja z rodziną i przyjaciółmi (ok. 30 min.)
● wesele do oczepin (do 1:00)
● Autorska sesja plenerowa realizowana w inny dzień (opis poniżej)

Otrzymują Państwo:
● 300 zdjęć z dnia ślubu + ok. 50 zdjęć z sesji z rodziną i przyjaciółmi
● 70 zdjęć z pleneru
● galeria ślubna www
● album (opcjonalnie)

Autorska sesja plenerowa wykonywana jest w dniu innym niż dzień ślubu. Podczas tej sesji realizuję najbardziej odważne i oryginalne pomysły na sesję ślubną. Temat każdej sesji uzgadniamy indywidualnie i jest dopasowany do Waszego charakteru oraz oczekiwań. Sesja trwa około 4 godzin, podczas których około 3 razy zmieniamy motywy plenerowe. Najczęściej proponuję część sesji w plenerze miejskim i drugą część w otoczeniu natury. Fotografia ślubna Koszalin i Poznań

ALBUMY ŚLUBNE

Finałem mojej pracy jako fotograf ślubny jest album. To właśnie zdjęcia w realu, wydrukowane na prawdziwym papierze w najwyższej jakości, fotografie które możesz dotknąć mają największą siłę oddziaływania. Poniżej prezentuje mój album pokazowy. Ten egzemplarz jest w rozmiarze 30×30 cm, powleczony eko-skórą, z akrylowym okienkiem na okładce, grubość kart 800 g/m2, robi wrażenie !!

Wersji okładek może być kilka, każdy projekt wykonuję indywidualnie w uzgodnieniu z Parą Młodą. Zapraszam na spotkanie na którym prezentuję moje prace oraz odpowiadam na wszystkie pytania.

Profesjonalny fotograf ślubny Poznań, Koszalin

Fotografując śluby koncentruję się raczej na lokalnych klientach, którzy organizują swoje uroczystości w odległości do 150 km od Poznania lub Koszalina, zatem w zasięgu również takie miasta w Wielkopolsce jak Piła, Leszno, Wolsztyn a na Pomorzu: Kołobrzeg, Szczecinek, Bobolice i inne . Dlatego jeśli szukasz fotografa ślubnego z Koszalina lub Poznania, to z pewnością jestem w stanie wykonać dla Ciebie reportaż ślubny bez dodatkowych opłat związanych z dojazdem i noclegiem. W promieniu 30 km od Koszalina lub Poznania, koszt dojazdu jest w cenie pakietów. Dalsze miejscowości oczywiście nie stanowią problemu, ale konieczne wtedy jest pokrycie kosztów dojazdu oraz noclegu. Fotografia ślubna to dziedzina, która wymaga od fotografa wyjątkowego zaangażowania. Dlatego w trakcie reportaży ślubnych jestem maksymalnie skoncentrowany, aby wypełnić swoje fotograficzne zadanie możliwie najlepiej. Przed każdym zleceniem ślubnym staram się dowiedzieć jak najwięcej informacji o oczekiwaniach pary młodej co do zdjęć ślubnych. Fotografia ślubna to przede wszystkim opowieść o parze zakochanych ludzi i ich relacjach z rodziną oraz przyjaciółmi. Chcę aby fotografia ślubna w moim wykonaniu była naturalna i ponadczasowa.

.

pl_PLPL