wojtek-wojcik copy

Pozwólcie, że się przedstawię. Nazywam się Wojtek i mam szczęście, którym poszczycić może się niewielu – moja praca jest jednocześnie moją wielką pasją.
Specjalizuje się w fotografii reklamowej, fotoreportażach, zdjęciach ślubnych oraz produkcjach filmowych. Fotografia towarzyszy mi od kiedy sięgam pamięcią, najpierw fascynowałem się kliszami i zdjęciami dziadka, potem sam wchodziłem w świat fotografii analogowej. Obecnie pracuje na profesjonalnym sprzęcie Canon. Ukończyłem Warszawską Szkołę Fotografii, jednak moją prawdziwą nauką fotografii była 2 letnia podróż po Azji, Australii i Ameryce Płd podczas której powstało wiele wspaniałych fotoreportaży. Myślę, że w moim zawodzie o pracy fotografa najlepiej świadczą rezultaty – zachęcam Was do zapoznania się z moim portfolio fotografii ślubnej, reklamowej oraz zdjęciami z podróży.
 
Pochodzę z Pomorza, na co dzień mieszkam w dwóch miastach w Koszalinie i Poznaniu. Pracuję w całej Polsce ze szczególnym uwzględnieniem Pomorza (Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk, Szczecin, Trójmiasto), Wielkopolski (Poznań, Piła, Leszno) i Warszawy. Na Wasze życzenie jestem gotowy pojechać w najdalsze zakątki świata.

+48 605 54 79 18

info@wojtekwojcik.com