wojtek-wojcik copy


Pozwólcie, że się przedstawię. Nazywam się Wojtek i mam szczęście, którym poszczycić może się niewielu – moja praca jest jednocześnie moją wielką pasją.
Specjalizuje się w fotografii reklamowej, fotoreportażach, zdjęciach ślubnych oraz produkcjach filmowych. Fotografia towarzyszy mi od kiedy sięgam pamięcią, najpierw fascynowałem się kliszami i zdjęciami dziadka, potem sam wchodziłem w świat fotografii analogowej. Obecnie pracuje na profesjonalnym sprzęcie Canon. Ukończyłem Warszawską Szkołę Fotografii, jednak moją prawdziwą nauką fotografii była 2 letnia podróż po Azji, Australii i Ameryce Płd podczas której powstało wiele wspaniałych fotoreportaży. Myślę, że w moim zawodzie o pracy fotografa najlepiej świadczą rezultaty – zachęcam Was do zapoznania się z moim portfolio fotografii ślubnej, reklamowej oraz zdjęciami z podróży.

Pochodzę z Pomorza, na co dzień mieszkam w dwóch miastach w Koszalinie i Poznaniu. Pracuję w całej Polsce ze szczególnym uwzględnieniem Pomorza (Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk, Szczecin, Trójmiasto), Wielkopolski (Poznań, Piła, Leszno) i Warszawy. Na Wasze życzenie jestem gotowy pojechać w najdalsze zakątki świata.

+48 605 54 79 18

info@wojtekwojcik.com

 

 

Let me introduce myself. My name is Wojtek and I am quite lucky:  my work is also my great passion.
I specialize in advertising photography, photojournalism, wedding photographs and film productions. Photography has been with me since I reach for memory. First I was fascinated with my grandfather’s cliches and photos, then I entered the world of analog photography myself. I graduated from the Warsaw School of Photography, but my real learning of photography was a two-year journey through Asia, Australia and South America during which many great photojournalism were created.

I think that my profession of photographer’s work is best demonstrated by the results – I encourage you to familiarize yourself with my portfolio of wedding photography, advertising and travel photos.

I come from Pomerania, I live in two cities every day in Koszalin and Poznań. I work all over Poland with special regard to Pomerania (Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk, Szczecin, Tricity), Wielkopolska (Poznań, Piła, Leszno) and Warsaw. At your request, I am ready to go to the farthest corners of the world.